Konzultace

Tím prvním, co pro vás a váš podnikatelský projekt můžeme udělat, jsou poskytované konzultace. Jak se říká: Tou nejsnadnější a nejlevnější cestou je poučit se ze zkušeností a chyb těch, kdo už něčím takovým prošli.


DESIGN SPRINT – 2/2022

Ke konci února 2022 proběhne v MSIC aktivita, která se nazývá Design sprint. Dovolte mi, abych tento program představil. Jedná se o program, který poskytuje možnost začínajícím podnikatelům efektivně a strukturovaně navrhnout, připravit a otestovat svůj inovační nebo business nápad. Program je vhodný také pro podnikatele, kteří chtějí oživit svůj business a hledají další možnosti podnikání. Jedná se o týdenní workshopový program, během kterého proběhnou následující aktivity:

StartUp hours

Uvažujete o podnikání a rádi byste měli více jistoty, motivace a třeba i příklady dobré praxe? Teď je ten správný čas probrat s námi váš podnikatelský plán. Využijte naší nabídky a spojte se s námi. Vyslechneme si vás, dáme zpětnou vazbu, poradíme co a jak dál a doporučíme další kroky. A to zdarma!

Program Mládež kraji podporuje projekty mladých

Jste čtyřčlenná parta mladých lidí mezi 13 a 30 lety? Máte nápad, kterým byste mohli pomoci svému okolí – zlepšit život ve městě, akce pro děti, aktivity na podporu seniorů, pomoc hendikepovaným, či něco jiného? Vaše projekty mohou být zaměřeny na kulturu, sport, životní prostředí, lidská práva/multikulturní prostředí, volný čas, zdravý životní styl, sociální oblast, případně jinou důležitou oblast veřejného života.