Ostrava

Postupně sem budeme přidávat inspirativní příběhy a informace - přispět můžete i vy svým tipem, článkem či informací - pište na kontakt@podnikavyregion.cz.

Pokud působíte v Ostravě a chcete se zapojit do Start Up Community, spojte se s námi.


Víte, že...? GreenLight

Víte, co všechno se děje “za zdmi” VŠB-TUO? Ze všech aktivit vypíchneme pro účely tohoto článku GREENLIGHT!

GREEN LIGHT je unikátní program podporující podnikání. Už od roku 2012 je tady pro všechny, kteří mají nápad nebo jsou na začátku svého podnikání a potřebují pomoci. GL nabízí dvě varianty podpory, a to GREEN LIGHT Start a GREEN LIGHT Akcelerátor.

Víte, že...? Start Up Voucher

Víte, že v roce 2018 byl pilotován dotační program Moravskoslezského kraje Start Up Voucher? Se vší skromností lze tento dotační program označit za mimořádný a v rámci České republiky nevídaný, vyznačující se zejména minimální administrativní náročností a maximální flexibilitou. 

Projekt Fajné řemesla

Podnikání je skvělou příležitostí, jak vzít život do svých rukou, organizovat svůj vlastní čas a ovlivňovat výši svých příjmů. Takže pokud o podnikání uvažujete, jen nevíte, jak na to a nechcete investovat do poradců, koučů či placených akceleračních programů, bude pro Vás tato informace k nezaplacení.

Jak dosáhnout průlomu v podnikání díky Start Up Voucheru?

Ve 47 letech založil vlastní byznys, po dvou letech se dostal na rozcestí a poté dosáhl úspěchu mimo jiné v Austrálii a Indii… Marek Merta pracoval 7 dnů v týdnu 14 hodin denně, investoval rodinné úspory, dokonce prodal i veterána, ale bodem zlomu prošel až díky Start Up Voucheru.