Start

Ve fázi START už máte založenou firmu a přiděleno IČ, spouštíte prodej a přijímáte další pracovníky. S konkrétními potřebami začínající firmy vám pomohou lidé ze Start Up Community viz níže.

Postupně sem budeme přidávat inspirativní příběhy a informace - přispět můžete i vy svým tipem, článkem či informací - pište na kontakt@podnikavyregion.cz.


Víte, že...? Start Up Voucher

Víte, že v roce 2018 byl pilotován dotační program Moravskoslezského kraje Start Up Voucher? Se vší skromností lze tento dotační program označit za mimořádný a v rámci České republiky nevídaný, vyznačující se zejména minimální administrativní náročností a maximální flexibilitou. 

Víte, že...? Business Benefit Karviná

Víte, že v rámci aktivit motivujících ke startu podnikání ve městě Karviná vznikl projekt s názvem Business Benefit Karviná – město pro podnikání? Projekt probíhal v období 1.1.2018 až 31.12. 2019. Cílem bylo rozvíjet kompetence k podnikavosti a podpořit vznik vlastní živnosti. Náplní projektu byla vstupní diagnostika, koučovací aktivity, vzdělávací aktivity „příprava na podnikání“ a individuální konzultace.