Vzdělávání

Doba si žádá stálé zlepšování produktů a služeb, což je přímo spojeno s průběžným vzděláváním řadových i vedoucích pracovníků, ale také majitelů firem. V rámci naší komunity vám můžeme nabídnout hned několik vzdělávacích programů a kurzů.


Program Mládež kraji podporuje projekty mladých

Jste čtyřčlenná parta mladých lidí mezi 13 a 30 lety? Máte nápad, kterým byste mohli pomoci svému okolí – zlepšit život ve městě, akce pro děti, aktivity na podporu seniorů, pomoc hendikepovaným, či něco jiného? Vaše projekty mohou být zaměřeny na kulturu, sport, životní prostředí, lidská práva/multikulturní prostředí, volný čas, zdravý životní styl, sociální oblast, případně jinou důležitou oblast veřejného života.

Víte, že...? GreenLight

Víte, co všechno se děje “za zdmi” VŠB-TUO? Ze všech aktivit vypíchneme pro účely tohoto článku GREENLIGHT!

GREEN LIGHT je unikátní program podporující podnikání. Už od roku 2012 je tady pro všechny, kteří mají nápad nebo jsou na začátku svého podnikání a potřebují pomoci. GL nabízí dvě varianty podpory, a to GREEN LIGHT Start a GREEN LIGHT Akcelerátor.

Projekt Fajné řemesla

Podnikání je skvělou příležitostí, jak vzít život do svých rukou, organizovat svůj vlastní čas a ovlivňovat výši svých příjmů. Takže pokud o podnikání uvažujete, jen nevíte, jak na to a nechcete investovat do poradců, koučů či placených akceleračních programů, bude pro Vás tato informace k nezaplacení.